Napredna edukacija iz transakcijske analize – TA 202
Zatvorene su prijave za upis na četverodišnju edukaciju iz transakcijske analize!
S veseljem najavljujemo početak četverodišnje edukacije iz transakcijske analize – smjer psihoterapija – 28.01.2022.!
Transakcijska analiza (TA) je teorija ličnosti koja kroz svoju teoriju pruža sistematičan koncept rada za postizanje osobne i profesionalne promjene. Može se primjenjivati u radu s pojedincima, dijadama i grupama. Koristi se u tretmanu svih tipova psiholoških problema—od svakodnevnih životnih problema do ozbiljnih psihoza.
Napredna edukacija iz transakcijske analize – TA 202 – smjer psihoterapija namijenjena je svima onima koji su odlučili steći znanja i vještine, odnosno psihoterapijske kompetencije kako bi pomagali drugima kada se suoče sa teškoćama u socijalnom, emocionalnom, kognitivnom i/ili fizičkom području života.
Ovom edukacijom polaznici će steći napredna znanja i vještine za rad s djecom, mladima i obiteljima te osnovna znanja i vještine za rad s odraslima, parovima i grupama potrebne da bi se pristupilo ispitu iz transakcijske analize. Edukacija integrira i znanja i vještine iz terapije igrom.
Edukacija traje četiri godine te se sastoji od vikend radionica jednom mjesečno te seminara (više o sadržaju i obvezama tijekom edukacije možete saznati u Priručniku koji zatražite putem maila na [email protected]). U edukaciji sudjeluju međunarodno priznati stručnjaci u okviru Europske i Međunarodne organizacije za transakcijsku analizu (EATA, ITAA).
Glavna voditeljica edukacije: Tatjana Gjurković, magistra psihologije, psihoterapeutkinja, privremena učiteljica i supervizorica transakcijske analize (PTSTA), registrirana terapeutkinja igrom – supervizorica (RPT-S)
- Uvjeti za prijavu za upis prve godine:
- Završena uvodna edukacija iz TA 101
- Minimalno jednogodišnje iskustvo u radu
- Imati završenu odgovarajuću naobrazbu:
– Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz medicine, psihologije, socijalnog rada, edukacijske rehabilitacije, socijalne pedagogije, pedagogije i logopedije ili
– Preddiplomski stručni ili sveučilišni studij u nekom od gor navedenih područja, obrazovanju i sestrinstvu
U iznimnim slučajevima grupi se mogu priključiti i polaznici drugih profesija, ali završen diplomski sveučilišni studij za druge struke je obvezan. - Poznavanje engleskog jezika dovoljno za praćenje nekih radionica i proučavanje literature.
- Uz navedeno, kandidati trebaju poslati CV, ispunjenu pristupnicu te pristupiti selekcijskom intervjuu.
Prijave za upis na četverogodšnji program su u tijeku a selekcijski intervjui će se organizirati od rujna 2021.
Kontakt: [email protected]
PRIJAVE SU ZATVORENE!